Договір публічної оферти, конфіденційності обробки персональних даних

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Нижченаведений текст є договором між сайтом, який розміщений в мережі Інтернет за адресою Інтернет магазин сантехніки Дюйм (dyim.com.ua), що іменується в подальшому «Інтернет-магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину, іменованим надалі «Покупець», і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. Що стосується прийняття умов цього договору, тобто. публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає покупцем.

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-вітрина надає безкоштовну інформацію за характеристиками та цінами товарів, що надаються складами-партнерами, та консультацію покупців щодо вибору товарів відповідно до Закону України, розміщеного в мережі Інтернет за адресою Інтернет магазин сантехніки Дюйм (dyim.com.ua).

2.2. Товар - інформація, фото, відео, ціни, опис які опубліковані на сайті Інтернет-вітрина - є безкоштовною ознайомчою інформацією для покупців (відвідувачів) інтернет магазину для ознайомлення з переліком товарів.

2.3. Покупець – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, одержує інформацію або консультацію від Інтернет-вітрина, що розміщує заявку на доставку доставку Товарів зі складу постачальника, які представлені на сайті Інтернет-вітрина, для цілей, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа/фізична особа-підприємець.

2.4. Договір доручення – договір, який укладається на підставі норм чинного Цивільного кодексу України між Покупцем та Інтернет-вітрина, на підставі якого Інтернет-вітрина за дорученням та від імені Покупця здійснює надання інформації про товари, підбір та вибір способу доставки обраних Покупцем на Сайті Товарів, а Покупець зобов'язується прийняти надані послуги Інтернет-вітрина за виконанням доручення Покупця без пред'явлення претензій Покупцем - Інтернет-вітрина за якість товарів, терміни доставки та інші питання, що не стосуються консультаційних послуг.

2.5. Замовлення - оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-вітрині, на підбір та доставку від його імені та за його дорученням Товарів.

2.6. Сайт – сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, та програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих у мережі Інтернет за адресою Інтернет магазин сантехніки Дюйм (dyim.com.ua), та містить всі ознаки публічної оферти з підбору Товарів.

2.7. Особистий кабінет – простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, де відображається його персональна інформація та історія розміщених ним заявок.

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-вітрина послуг Покупцю, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні та можливості скористатися послугами з підбору Товарів від імені, за дорученням та за рахунок Покупця, та їх доставки, а також на прагненні Інтернет-вітрина надати Покупцю цікаву для нього інформацію.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцю послуги у вигляді консультації та надання інформації щодо товарів та надання інформації про способи доставки Товарів, обраних Покупцем.

3.3. Покупець приймає умови цього договору в момент оформлення Заявки шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору та згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання в такий спосіб своєї згоди позбавляє Інтернет-вітрина від будь-якої відповідальності за невиконання умов цього договору та залишає право Інтернет-вітрина скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

3.4. Інтернет-вітрина має право без попереднього повідомлення Покупця залучати третіх осіб для виконання покладених на нього обов'язків за Договором доручення.

4. Правила роботи із Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти заявки, а також користуватись іншими його сервісами.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

4.3. Користувач може зареєструватися на сайті під час оформлення заявки. Пройти реєстрацію через особисту електронну пошту. Під час реєстрації Покупець вводить такі дані:

Ім'я прізвище
Адреса електронної пошти
Пароль

4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну та повну інформацію про себе. Інтернет-вітрина не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що залишається Покупцем під час реєстрації та здійснення Заявки.

4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцю надається доступ до Особистого кабінету.

4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені під час реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-вітрину, надіславши електронного листа на dyim.com.ua@gmail.com

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом та від його імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцю у користуванні послугами Інтернет-вітрина, якщо в останньої будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а також за умови недобросовісної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору або ін.).

4.9. Заборонено використовувати Сайт у протизаконній та забороненій діяльності. Покупці Інтернет-вітрина погоджуються дотримуватися законів України та норм поведінки, прийнятих у мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає та/або обмежує честь, гідність та/або ділову репутацію третіх осіб та порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-вітрина.

5. Порядок оформлення заявки

5.1. Покупець оформляє Заявку на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів до віртуального кошика «Моє замовлення» та натискаючи кнопку «Оформити замовлення».

5.2. Оформити Заявку на Товари можуть усі Покупці незалежно від реєстрації. Заявки обробляються та доставляються по Україні згідно з обраними методами та сервісами поштових відправлень після оплати на рахунок продавця (склад постачальник та відправник обраних товарів) або оплати за обрані товари у заявці при отриманні у відділенні пошти.

5.3. Оплата здійснюється через: онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard, онлайн через інтернет-банкінг Приват24, готівкою в терміналах ПриватБанку. Оплата готівкою або післяплатою доступна при виборі відповідного методу і способу доставки. Оплата здійснюється у національній валюті України – гривнях.

6. Порядок оплати

6.1. Покупець оплачує товари вибрані в Інтернет-вітрина виключно продавцю (постачальнику товарів) - які виступають стороною відправника або їх співробітників відповідно до їх внутрішніх правил та організації бізнес-процесів за товарною транспортною накладною (деклараціями) Покупця. Інтернет-вітрина - не приймає на свій рахунок якісь кошти в рахунок оплати вартості товарів у заявці, не несе жодних фінансових та правових зобов'язань перед покупцем за якість товарів.

6.2. Загальна вартість Завки - це інформація, що включає повну вартість Товарів відповідно до цін представлених у вигляді інформації від складу продавця, що дорівнює сумі підлягає до оплати та вказується на Сайті при оформленні та в момент розміщення Заявки.

6.3. Покупець повинен ознайомитись із зовнішнім виглядом доставлених Товарів, перевірити номенклатуру замовлених та доставлених Товарів у зазначеному місці їх доставки.

7. Умови повернення

7.1. Інтернет-вітрина здійснює передачу Заявки продавцям обраних товарних позицій, які здійснюють доставку товарів обраних у заявку у вказане Покупцем місце та час для того, щоб останній міг отримати Товар, обраний у заявці.

7.2. У разі бажання повернути придбану продукцію необхідно зв'язатися з адміністрацією Інтернет-магазину на e-mail dyim.com.ua@gmail.com, вказавши причину, номер замовлення та контактні дані. Повернення чи обмін товарів складає розсуд продавця (відправника товару).

7.3. Повернення товару здійснюється на протязі 14 календарних днів від дати покупки за таких умов: 1) збереження цілісності товару та упаковки; 2) товар не був у вжитку і не має слідів використання.

7.4. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

8. Порядок доставки Замовлень

8.1. Доставка (відправка) заявок провадиться до 16:00 з понеділка по п'ятницю згідно з внутрішніми графіками відправників. Вихідні дні – неділі та офіційні свята. Заявки, оформлені протягом дня, надсилаються наступного дня. Довідкову інформацію про доставку Товару можна дізнатись у розділі «Доставка», який розміщено за адресою Оплата і доставка (dyim.com.ua).

8.2. Умови доставки:

8.2.1. Доставка по Україні проводиться безкоштовно, за персональної домовленості з клієнтом

8.3. Щодо можливості доставки за межі України Покупцю слід уточнювати в адміністрації Інтернет-магазину.

8.4. При доставці Заявки Покупець отримує від представника продавця (відправника товару) на вимогу такі документи:

касовий чек, що підтверджує оплату Покупцем вартості Товару та/або послуг продавця (відправника товарів).

9. Конфіденційність та захист персональних даних

9.1. Під час реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні дані, зазначені у п.4.3. справжньої угоди.

9.2. Крім зазначених у п.4.3. цього договору даних, Інтернет-вітрина отримує від Покупця дані:

про адресу доставки
інформацію про смаки, інтереси, уподобання Покупця
та іншу інформацію.

9.3. Надаючи свої персональні дані на Сайті під час реєстрації або оформлення Заявки, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (у тому числі й передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р.

9.4. Інтернет-вітрина використовує отримані персональні дані для цілей оформлення заявки від імені покупця на Товари та надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-вітрина, в тому числі за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

9.5. Інтернет-вітрина зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-вітрину інформації агентам та третім особам (продавцям та відправникам), які діють на підставі письмового або усного договору з Інтернет-вітрина, у тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимог законодавства.

9.6. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-вітрина продовжувала обробляти персональні дані, то Покупцю необхідно звернутися із заявою до служби підтримки. У цьому випадку Покупець не зможе користуватися послугами Інтернет-вітрина.

9.7. Покупець відповідає за підтримку своїх персональних даних у актуальному стані. Інтернет-вітрина не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

10. Інформаційні повідомлення

10.1. Реєструючись на Сайті або оформляючи Заявки без реєстрації, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-вітрина та його партнерів, які діють на підставі договору з Інтернет-вітрина, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) та електронної пошти.

10.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, для цього Покупцю необхідно звернутися із заявою до служби підтримки.

11. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші матеріали, що охороняються законом, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення та інше.

11.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

11.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, а саме: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу чи поступці, створювати похідні продукти та ін.

12. Інші умови

12.1. Цей договір укладено на території України та підпорядковується матеріальному праву України.

12.2. Недійсність будь-якого пункту чи частини цього договору не веде до недійсності договору загалом.

12.3. Усі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-вітриною, вирішуються шляхом переговорів. У разі не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-вітрина можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

12.4. Інтернет-вітрина має право вносити зміни до тексту цього договору на власний розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна на сайті.

13. Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Магазин Дюйм не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Магазин Дюйм у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті dyim.com.ua не зобов'язується оновлювати їх. Магазин Дюйм за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.